نکاتی در خصوص انتخاب موتور کرکره برقی

موتور کرکره برقی چگونه باید باشد؟

استفاده از جنس و نوع مناسبی از تیغه ها بمنظور ایجاد تناسب بین ابعاد درب ٬ وزن کلی تیغه ها ٬ نیرو و توان موتور

انتخاب موتور مناسب با توجه به میزان تردد و وزن درب : معمولا توصیه می شود جهت نصب کرکره برقی در مکان های با تردد بسیار بالا و همچنین دربهای با ابعاد و وزن زیاد از موتورهای با کیفیت ساید استفاده شود ٬ در مواردی هم که وزن و ابعاد درب زیاد نبوده و میزان تردد در شبانه روز کم یا متوسط باشد از موتورهای سنترال استفاده شود که علاوه بر سهولت در نصب نیازی به تغییرات اساسی در کرکره های قدیمی ندارند


 دقت در انتخاب محل مناسب موتور و صفحه پلیت ها ٬ تا علاوه بر استفاده مناسب از فضای موجود محل مناسب و کافی جهت جمع شدن تیغه ها فراهم شود .

 اطمینان از استحکام محل ریل و صفحه پلیت ها و در صورت لزوم زیرسازی مناسب جهت نصب تجهیزات و متعلقات کرکره برقی .

 
انواع دیگری از موتورها نیز وجود دارد که بصورت استوانه ای شکل بوده و به موتورهای توبولار  معروفند و در توان های مختلفی در بازار به فروش می رسند و می توانند در نصب انواع پرده کرکره برقی ٬ سایبان اتوماتیک ٬ شاترز انواع پنجره و انواع کرکره های برقی مورد استفاده قرار گیرند . البته نصب این موتورها نسبت به سایر انواع موتورهای کرکره برقی نیاز به تجربه ٬ دقت و دانش بیشتری خواهد داشت .

  .

 

 

 

انواع راهبند

راهبندهای اتوماتیک برای استفاده در مکان هایی که رفت وآمد خودرو در آن ها زیاد است به وجود آمده اند.این راهبند ها کمک می کنند تا عبور و مرور افراد تحت کنترل قرار بگیرد و به افزایش ضریب امنیت ساختمان ها بسیار کمک می کنند. از راه بند های الکترونیکی معمولا در وردودی ساختمان های بزرگ ، اماکن ادرای ، فرودگاه ها ،هتل ها ،مراکز امنیتی ، شرکت ها و کارخانه ها استفاده می شود.برخی از راه بند های اتوماتیک به پرسنل و افرادی که در مجموعه خاصی رفت و امد می کنند این امکان را می دهد ، که با استفاده از اثر انگشت یا کارت هایی که دستگاه های کارت خوان قابلیت خواندن آن ها را دارند فقط از درب های خاص رفت و آمد کنند.

به وسیله این راهبند ها می توان زمان ورود و خروج تمامی خودروها ثبت و ضبط شده و خودروها تنها در زمانها و از دربهای تعریف شده می توانید عبور نمایند .

راهبند اتوماتیک در مدل های مختلفی تولید می شوند که ما در این جا برای آشنایی بیشتر خوانندگان به معرفی آن ها می پردازیم.

۱-    را هبند های بازویی که خود به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

- راهبند درب های یک لنگه (راهبند با یک بازو)
- راهبند درب های دولنگه (دو راهبند به صورت چپ و راست )
- راهبند درب های زیرسقفی (بازو خم شونده)( در پارکینگهایی که عرض دهانه ورودی از ارتفاع سقف پارکینگ بیشتر است تیرک تاشو با مکانیزم مربوطه نصب میگردد تا هنگام بالا رفتن به سقف گیر نکند. این تیرک از یک مکانیزم موازی تشکیل شده و دارای ۳ اهرم میباشد که اهرم سوم همیشه در حالت افقی قرار دارد.)

۲- راهبند های استوانه ای

این سیستم نیز با تردد پرسنل یکپارچه عمل نموده و گزارشات آن به صورت همزمان بر روی نرم افزار نمایش داده شده و در دیتابیسش ذخیره می شود.برای خودرو ها می توان از کارت و یا برچسب استفاده نمود.

درب اتوماتیک ،سیستم های هیدرولیکی و راهبند هیدرولیک

درب اتوماتیک ،سیستم های هیدرولیکی و راهبند هیدرولیک

طبق قانون پاسکال ما می دانیم که فشاری که بر هر نقطه از یک مایع حبس شده به طور مساوی در همه ی جهت ها وارد می شود و با نیروی یکسان بر روی سطح های مساوی اثر می کند. اصول ساخت سیستم های هیدرولیکی نیز بر اساس این قانون می باشد . نخست سیستم های هیدرولیک آبی و پس از آن سیستم های هیدرولیکی روغنی به طور گسترده ای در صنعت استفاده شدند و میتوان گفت به طور کلی فنی که انتقال و تبدیل نیرو را توسط مایعات انجام دهد هیدرولیک نام دارد.

راهبند مگنتیک مدل سلکت پرو

مدل Select  . Magnetic . Access ویژگی هایی شبیه به مدل Pro دارد. در حالی که انتخاب های بیشتری نظیر برنامه های خاص و اختصاصی را پیشنهاد می دهد.

راهبندهای مگنتیک اکسس سلکت Select  . Magnetic . Access در رنگ های انتخابی و ترکیبی در دسترس است و پکیج شامل راهبند شامل بدنه و تجهزات داخلی آن به عنوان بخش اصلی راهبند، مرکز کنترل و فرمان هوشمند MGC و دتکتور و بوم واریوبوم Vario Boom

خلاصه مشخصات فنی

بیشترین طول بوم3و نیم متر

راهبند اتوماتیک بیشترین توان مصرفی  95 وات

 راهبند اتوماتیک بیشترین مدت زمان باز شدن 1 و نیم ثانیه

راهبند اتوماتیک قابلیت تنظیم زمان باز شدن دارد

راهبند اتوماتیک قابلیت تنظیم زمان باز ماندن  دارد

راهبند اتوماتیک محدوده ولتاژ عملکرد 85 تا 264 ولت

راهبند اتوماتیک بازه دمایی عملکرداز منفی 30 درجه سانتی گراد تا 55 درجه

کلاس حفاظتیIP54

وزن (بدون بوم)40 کیلوگرم


انواع راهبند

راهبند اتوماتیک نایس nice ، کینگ king با اهرم 4 و 6 متری

راهبند اتوماتیک فادینی fadini مدل ( باری barri88 با اهرم 4 متری ، بایت byte980 با اهرم 4 و 6 متری )

راهبند اتوماتیک فک faac مدل ( 615 اهرم 5 متری ، 640 اهرم 7 متری )

راهبند اتوماتیک ستونی فک faac مدل h600 , h800 ( مخصوص مکان هایی که نیاز به امنیت بالایی دارند .)

راهبند اتوماتیک بی اف تی bft مدل ( moovi مووی 5 متری ، Michel angelo 8متری )

راهبند اتوماتیک پروتکو proteco مدل پارک park با اهرم 4 متری

راهبند اتوماتیک بتا beta مدل B400 همراه با بوم تلسکوپی قابل تنظیم از 4 تا 6 متر

شرکت آریا کنترل تولید کننده انواع درب های اتو ماتیک و کرکره برقی

طراحی سایت و سئو توسط : پویا وب